50PCS Возрасни Расположливиот Лицето Маска 3-Слој Meltblown Цвеќиња Печати Анти Прашина Дише Расположливиот Earloop Устата Лицето Маска
Свеж

50PCS Возрасни Расположливиот Лицето Маска 3-Слој Meltblown Цвеќиња Печати Анти Прашина Дише Расположливиот

DEN 347.76

Достапно е за нарачката

1.Брза Испорака : брод од НАС, нашите маска обично ќе пристигне за 7-15 дена!Најдобар избор за вас. 2.Материјал : за еднократна употреба маски, 3 слоеви со кожата-пријателски материјал, мека и пријатна, дише ткаенина е поудобно за што да се носат. 3.Една Големина Одговара на Повеќето : Прилагодлив носот жица, лесно се свиткуваат носот клип создава подобро-фитинг маска што ја покрива лицето поефикасно да одговара на вашето лице.Доволно еластична earloops се дизајнирани за да не се повлече на ушите, се елиминира притисок во ушите за максимална удобност.не се повлече на мали уши, се елиминира притисок во ушите за максимална удобност. 4.Широко Примена : за еднократна употреба лицето маска, погодни за работа, парк, домот, игралиште, велосипедизам, продавница и секојдневно носење.Тоа е најдобрата заштита да се носат маски кога ќе патуваат низ пренатрупани аеродроми, автобуските терминали, трговски центри, забава и преполните градски улици. 5.Гаранција : ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите деца лицето маска, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем да се обезбеди да добие најдобар шопинг искуство.Материјал : не-плетени ткаенини, meltblown ткаенина.Боја : печатење.Големина : 17*9.5 cm/7.008*3.47 во.Маска стил : виси уво тип.Заштита level : ниво три.Функција : dustproofs, заштита, dustproofs и магла, вентилација, филтрација.Изработени од еколошки материјали, влага доказ и не-иритирачки, меки и удобни, материјалот дише, моделот е симпатична, практично и модерно.Посебни три-слој не-плетени ткаенини дизајн обезбедува заштита од прашина, автомобил издувни гасови, полен, итн.Совршен дизајн, кога ќе го носат, тоа се вклопува беспрекорно со вашето лице.Еластична уво куки се лесни за носење и не се стави притисок на ушите.Прашка дизајн го прави вашите уши поудобно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.