МАК Атланта Соколи Везени Воланот Маска, Црна, Универзална 15 Дијаметар
Свеж

МАК Атланта Соколи Везени Воланот Маска, Црна, Универзална 15 Дијаметар

DEN 526.80

Достапно е за нарачката

Изработени од мек, grippe мрежа и faux велур.Жив везени логоа на врвот и имиња на тимот на дното.Чува вашите раце се излади во текот на летото и топло во зима.Извезена логото ќе не кора или исчезнат.Лесно да се инсталира.Прикажи ги исклучите вашиот тим гордост и да се трансформира вашиот автомобил внатрешни работи со Воланот Маска од Спортски Лиценцирање Решенија.Логото и тим име се извезени.Направени на решетката ткаенина и faux велур.Тие ќе останат да се излади во текот на летото и топло во зима.Универзална вклопуваат го прави совршен за повеќето возила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.