Мојот Мелодија Детска Четка За Заби Поставите Паста За Заби Поставите Стоматолошки & Случај
Свеж

Мојот Мелодија Детска Четка За Заби Поставите Паста За Заби Поставите Стоматолошки & Случај

DEN 288.00

Достапно е за нарачката

Детска четка за заби сет.Всушност, јас се користат L тип на предмет кој е лесно да се избрише со мајките глас.Лесен за носење, овој производ е лесно да се носат, и тоа е лесно да се стави тоа во случајот на детето Стоматолошки случај сет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.