YUE12J 10pcs Мултифункционален 304 од не ' Рѓосувачки Челик Carabiner М8 Брз Овална Screwlock Линк за Заклучување Прстен Кука,Домаќинство Замена
Свеж

YUE12J 10pcs Мултифункционален 304 од не ' Рѓосувачки Челик Carabiner М8 Брз Овална Screwlock Линк за Заклучување

DEN 1490.40

Достапно е за нарачката

Тие имаат мазна површина.Крути дизајн обезбедува стабилност и цврстина.Направени На 304 Нерѓосувачки Челик, тоа нема да рѓа, издржливи.Тоа е мултифункционален, можете да го користите за ранец, копче прстен, синџири, јажиња, кампување, планинарење, риболов, пет, затворен надворешна опрема опрема, DIY додатоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.