XCBYT Универзална Кожен Волан Покрие - Црвена Handsewn DIY Микрофибер Кожа Бод На Ставете Мека Против Пролизгување Дише 14.5 - 15 Инчи за Жените и Мажите
Свеж

XCBYT Универзална Кожен Волан Покрие - Црвена Handsewn DIY Микрофибер Кожа Бод На Ставете Мека Против Пролизгување

DEN 287.52

Достапно е за нарачката

Висок квалитет : универзалната кожен волан маска е направена од напредни кожни материјали, што нема да кора off.оваа воланот поклопецот е цврсто пораби и трајни, не е лесно да се скрши.Вие не мора да се грижите за својот квалитет.Лесен за инсталација : Оваа универзална кожен волан покрие треба да се пораби себе си, за да ти даде доволно забава, овој сет има игла, најлон тема, само следете ги упатствата за да се шие на темата, многу едноставна.Против пролизгување одговара : Нашиот универзален кожен волан поклопецот е пораби на вашиот воланот, како да се зголеми заедно и да е потенка отколку традиционалните воланот покрие, па вие не мора да се грижите за лизгање.Општа цел : Оваа универзална кожен волан поклопецот е 14.5 до 15 инчи во големина и автомобилот додатоци има некои флексибилност, па ако имате правото големина на воланот, вие можете безбедно да се купи.Обезбедување на квалитет : Ако постои квалитетот проблем со производот,ние ќе ви даде наплата,нема потреба да се вратат.Ако постои штета предизвикана од не-човечки фактори во рок од 14 месеци,ние ќе рефундирање на тоа за слободни.Материјалот е светла и текстура е јасно.Текстурата може да се зголеми триење за мене додека возите, и тоа, исто така, има одредени масажа ефект врз нашите раце.Дише и удобно, да ги задржи вашите раце сува континуирано без потење и не мрсна.Рака-пораби да се направи тоа цврсто се придржуваат за волан, која е различна од директно инсталиран воланот, што одговара на воланот повнимателно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.