SilverStone Технологија Silverstone 300W SFX Мал во Големина, Голема На Моќност 80 Плус Бронза Ефикасност и Нечујно Работи Вентилатор за Класа Водечките Ефикасност и Ниско ниво на
Свеж

SilverStone Технологија Silverstone 300W SFX Мал во Големина, Голема На Моќност 80 Плус Бронза Ефикасност и

DEN 1446.48

Достапно е за нарачката

Поддршка Стандард SFX форма фактор. 24/7 континуирана излезна со 40℃ температурата на работа.Молчи работи 80 mm вентилатор со 18d BA минимум.Висока ефикасност со 80 ПЛУС Бронза за сертификација.Класа-води единствен +12 V железница.Pcie 8pin и PCIe 6pin конектори поддршка. 300 W, SFX форма фактор, една +12 V шини со 25a излез, молчи 80 Mmfan со 18d BA, ефикасност 80 PLUS Бронза сертификација, тврда црна кабел, 1x6+2pin PCI-E По игра голема улога во проширувањето на мала форма на фактор (SFF) случај на пазарот за не-го-си PC градители, Silver Stone инженери ја продолжија својата притисни за унапредување од страна на ослободување на широк спектар на надградба-достоен мала форма на фактор за напојување.На SX300 нуди умерена излез по прифатлива цена, што го прави одличен избор за многу SFF системи.Некои од неговите клучни карактеристики вклучуваат : .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.