RDX ММА Термички Компресија Панталони Бокс Тренинг База Слој Фитнес Работи Вежба Црна
Свеж

RDX ММА Термички Компресија Панталони Бокс Тренинг База Слој Фитнес Работи Вежба Црна

DEN 863.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.RDX Термички Компресија Панталони Наменети за трајни удобност & тоа е одговара за цел.Инкорпорирање на однапред технолошки Дпи-ОДГОВАРА 4-Начин водат ткаенина.Вклучува interlocking рамен шевовите, а вентилирани внатре првенство џеб (Препоните Првенство Не се Вклучени).Соседни проширување панел кој работи вертикално нагоре страни на секоја нога.Фитили пот далеку & одржува температурата на телото што го зграби мускулите цврсто.RDX Компресија Панталони Наменети за трајни удобност со одговара која ги следи линиите на телото, RDX Про Компресија Хулахопки се идеални за обука и игра дена.На RDX ултра-успешна ММА Панталони направи нивните најнови ажурирања на еволуцијата да позајмуваат многу се користи модерен израз што се погодни за употреба.Инкорпорирање на најдобрите технолошки напредни 4-Начин се водат ткаенина која фитили пот далеку од кожата и ја одржува температурата на телото кое го имате на вашите мускули цврсто и да се обезбедат подобри перформанси.Вклучува interlocking рамен шевовите, а вентилирани внатре првенство џеб.Можете лесно да преминат од земјата да се зачудувачки позиција без купот менувањето или лизгање.Со Соседни проширување панел кој работи вертикално нагоре страни на секоја нога и латерално низ задната за високи перформанси.Најдобрите технолошки доблести, во комбинација со добар изглед, удобност и трајност. (Препоните Купот, Не се Вклучени) Големина : Големи | Боја : Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.