Frolickly Преносни Менување Пелена Подлога | Екстра Долг 33 Инчен Менување на Мат за Новороденчињата Години | Заштити Бебето Главата со Пелена Џеб Перница | Водоотпорен П
Свеж

Frolickly Преносни Менување Пелена Подлога | Екстра Долг 33 Инчен Менување на Мат за Новороденчињата Години

DEN 574.80

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.5" широк, 10 ИНЧИ ПОДОЛГО од други МАЛИ преносни менување пелена влошки, кои само може да се ВКЛОПАТ НОВОРОДЕНО.ДОДЕКА ДРУГИТЕ DIPAER ВЛОШКИ се често РАЗОЧАРУВАЊЕ и се ПРЕМНОГУ МАЛИ и СЛАБО ИЗГРАДЕНИ, нашите менување на мат е 33" долг и 21.Посебни пелена џеб функција обезбедува на ВАШЕТО БЕБЕ НЕМА ДА НАДРАСНУВААТ НАШИТЕ МЕНУВАЊЕ на ПОДЛОГА.Мајки, татковци, и на бебиња ќе љубов оваа ПРАКТИЧНА промена на подлога спојки!.ПРИ ПРОМЕНА на ВАШЕТО БЕБЕ ВО ЈАВНОСТА, последно нешто што сакате е промена на пелена подлога дека е ПРЕМНОГУ МАЛ & ЛОШ КВАЛИТЕТ.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Со повеќе прегради и џебови секогаш ќе имаат простор да ги собере дополнителни предмети во вашиот пренослив менување на подлога систем.На симпатична УНИСЕКС ДИЗАЈН ќе имаат и други родители се прашуваат каде сте го купиле вашиот уникатен менување на подлога.Ако поради некоја причина не сакате вашиот пренослив менување на подлога, се допрат и НИЕ ЌЕ го НАПРАВИ ТОА ПРАВО.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.За РАЗЛИКА од ДРУГИТЕ ГЕНЕРИЧКИ БЕБЕ ДИЗАЈНИ, можете да се издвоите од толпата со нашите ШАРМАНТНИ, родово-неутрални Woodland Шума печатени на ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ оксфорд ткаенина, додека ВЕГЕТАРИЈАНСКА КОЖА детали додадете КОНТАКТ НА ЛУКСУЗ да секојдневна се од суштинско значење.Печати на враќање превозот етикета.Како што вашето бебе расте повисоки, тие можат да бидат нивната слатка главата на УДОБЕН, ИЗБРИШЕТЕ-ЧИСТА пелена џеб.ВО FROLICKLY, сакаме СОЗДАВАЊЕ на УБАВИ, ФУНКЦИОНАЛНИ ПРОИЗВОДИ кои го прават семејниот живот ПОЛЕСНО и повеќе ПРИЈАТНИ.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Како МАМА & ВЕТЕРАН ДРУГАР во СОПСТВЕНОСТ & управувана компанија, ние се земе инспирација од ПРИРОДАТА на УБАВИНАТА на околниот нашето седиште во Зелените Планини на Вермонт.ВАШЕТО ПАТУВАЊЕ, ПРОМЕНА на ПОДЛОГА вклучува џебови за бебе брише (со ЕКСТРА ГОЛЕМИ БРИШЕ ДУПКА за да одговара на вашите брише случај) и до 5 пелени, и архивиран џеб за крем, клучеви, и телефон, и ВЕГЕТАРИЈАНЦИ КОЖА за на РАКА за прикачување на вашиот пренослив менување пелена подлога на вашиот шетач или рачниот зглоб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: