uxcell Ретро Таванот Светлина Плоча Посочи База на Шасија Диск Pendant Додатоци 100mmx20mm Никел W Завртка
Свеж

uxcell Ретро Таванот Светлина Плоча Посочи База на Шасија Диск Pendant Додатоци 100mmx20mm Никел W Завртка

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Материјал : Железо,Пламен Позлата; Процес : метал печат.Главната Боја : Никел; на Секој Големина : 100mm x 20mm/3.94" x 0.79"(D*H); Монтажа Дупка Центар Растојание : 25мм(+/-5мм)/1inch(+/-0.2 инчен).Погоден за ѕид светилка, европски стил ламба, ги апсорбира купола светлина, светилка,враќање на античките начини на балкон, коридор, тремот, коридор, студио,фабрика за инсталација и други DIY собранието користење осветлување светилки и фенери.Поделба и расклопување, бидејќи тоа е лесно да се соберат.Пакет Содржина : 1 x Таванот Светилка Плоча, Некои се Инсталира Делови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.