D-Link DCF-650W Безжичен Адаптер CompactFlash
Свеж

D-Link DCF-650W Безжичен Адаптер CompactFlash

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Безжична Compact Flash (тип II) картичка.Се поврзува pda уредите до вашиот постоечки IEEE 802.11 b безжична мрежа.Работи со Windows CE 3.0. Вработува 2.4 GHz фреквенциски опсег и Директна Секвенца се Шири Спектар (DSSS).Минимална потрошувачка на енергија на 17 ма во режим на спиење.Доаѓа со прирачници заврши.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: