Notrax - 166S0023BD NoTrax 166 Guzzler Гума, Поддржан од Влезот Мат, за Дом или Канцеларија 2 X 3' Бургундија
Свеж

Notrax - 166S0023BD NoTrax 166 Guzzler Гума, Поддржан од Влезот Мат, за Дом или Канцеларија 2 X 3' Бургундија

DEN 725.52

Достапно е за нарачката

99 Грама (3.Воскресна гума границата на сите 4 страни делува како задржување бариера која стапици влага и остатоци.Резултати се мери во дебелината на косата (проценти) - 14.Гумени украсениот cleats на долната страна на мат зафат основните површината минимизирање на тастатурата за движење. 48 проценти. (2) Забрзано се Носат Тест примероци е подложен на дејството на ролки под одредено оптоварување. 0 - Оценка По Екстракција (4) Задржување на Вода - Тест примероци е потопен во вода за 5 минути, да се отстранат, исцедена за 15 секунди и се мери.Воскресна вафли моделот го олеснува стружење процес, додека каналот дизајн го задржува влагата и остатоци.Употребата на не-насочен модел дизајн е совршен за entranceways, лобисти, и други затворен средни до високи сообраќајни гранки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.