NHL Поли-Велур Воланот Маска
Свеж

NHL Поли-Велур Воланот Маска

DEN 551.28

Достапно е за нарачката

Удобен Зафат.Печатени со службен тим бои.Лизга на лесно.Официјално лиценцирани производ.Удобен Зафат.Официјално лиценцирани производ.Удобен Зафат.Печатени со службен тим бои.Дизајниран за да се обезбеди сит се вклопуваат за да се спречи лизгање; следат апликација инструкциите на пакувањето.Направени на удобно поли-велур и мрежа.Возење како ветер додека сте покажува вашата поддршка со ова се лизга-на МАК воланот маска од Fremont Умре.Тоа е украсен во тимот бои, направен од вистински високо-одделение кожа и дизајниран со тимот име и лого.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: