EZRUN Мажите Резервоарот на Врвот Брз Сува Тренингот Ракави Кошули за Фитнес и боди билдинг Џогирање Работи Фитнес Тренинг
Свеж

EZRUN Мажите Резервоарот на Врвот Брз Сува Тренингот Ракави Кошули за Фитнес и боди билдинг Џогирање Работи

DEN 251.76

Достапно е за нарачката

100% Полиестер.Машина За Миење.Материјал : 100% Полиестер, дава поголема водат & наплата, ултра-меки се чувствуваат и повеќе дише перформанси.Дизајн : Шарени Рефлексивни логоа за зголемена видливост и модата.Брз Сува : Одличен квалитет и мека ткаенина фитили пот и суши навистина брзо за да се задржи кул. 4-Начин се Водат Изградба : одлична флексибилност го подобрува опсегот на движење.Повод : Теретана, Фитнес, Bodybuilding, Трчање, Џогирање, Спортски Тренинг, Велосипедизам, Патуваат, Риболов, Пешачењето, Кампување, Качување, Голф, Тенис, Одбојка, Кошарка или Други Спортови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: