LXD Чевли Складирање Кабинет Дрвени Отоманската Клупата Отстранлив Седиште Перница, Седиште на Носителот Ходникот Стојат
Свеж

LXD Чевли Складирање Кабинет Дрвени Отоманската Клупата Отстранлив Седиште Перница, Седиште на Носителот Ходникот

DEN 1063.20

Достапно е за нарачката

Објектот Доаѓа во Станот Пакет и Бара Авто-Собранието.Детални Инструкции Обезбедени.Скриен Простор за Складирање - Пространа Скриен Простор за Складирање за Дребулии, Вклучувајќи и Чевли, Ќебиња, Де-Cluttering Вашиот Entryway Спалната соба.Складирање Сала Може Складирање 2-3 Пара Чевли Секое Ниво.Здрав Удобен за Седење - Задебелена Ламинирано Дрво Изградба Држи до 150 Kg (Статичен Капацитет), Сунѓерот Поместена Седиште, Здрав Пријатно Клупа за Седење.Чување на Клупата Големина : L50*W34 *H49 Cm, Удобно Висина за Седење се Одмара Нозете или Нога.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: