NoTrax 166 Guzzler Гума, Поддржан од Влезот Мат, за Дом или Канцеларија 2 X 3' Браун (166S0023BR)
Свеж

NoTrax 166 Guzzler Гума, Поддржан од Влезот Мат, за Дом или Канцеларија 2 X 3' Браун (166S0023BR)

DEN 906.24

Достапно е за нарачката

Воскресна вафли моделот го олеснува стружење процес, додека каналот дизајн го задржува влагата и остатоци.Воскресна гума границата на сите 4 страни делува како задржување бариера која стапици влага и остатоци.Гумени украсениот cleats на долната страна на мат зафат основните површини и намалување на тастатурата за движење.Густо tufted предиво за зголемување на влага задржување, и полесно чистење; дебелина : 1/4" куп висина.Препорачани и одобрени производот како дел од Green TRAX програмата за зелени чистење средини (кога се користи како дел од Фазите на системот).Висок/низок вафли шема олеснува стружење и го задржува влагата и остатоци далеку од нога сообраќај.Воскресна гума границата на сите 4 страни стапици влага и остатоци за лесно отстранување.Гумени украсениот cleats на дното од предниот зафат основните површини и намалување на тастатурата за движење. 26 унци на tufted предиво на квадратен двор за зголемување на влага задржување, и полесно чистење.Низок профил, да се изврши во тесен царинење вратите.Големина : 2 "Ширина x 3' Должина | Боја : Кафена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.