Y-Оската Ѕиден Приклучок Рое Инјектор Power Over Ethernet Снабдување 802.3 болест 48V 24W 0.5 за Безбедност IP Камера
Свеж

Y-Оската Ѕиден Приклучок Рое Инјектор Power Over Ethernet Снабдување 802.3 болест 48V 24W 0.5 за Безбедност

DEN 237.12

Достапно е за нарачката

☀️ Далечински моќ Рое Уред Преку МАЧКА.5,6,7 Кабел до 328.1 метри(100 метри). ☀️ IEEE802.3af Power over Ethernet со 48 V Напојување, НИ ѕиден приклучок тип. ☀️ Текст 100-240 VDC, Излез : 48 V 24 W пасивни Рое Излез. ☀️ Краток Спој, во Текот Тековната и во Текот Напон Заштита. ☀️ Компатибилен со повеќето 10/100 Mbps IP камера, ИП телефон, Безжичен IP точка и други Рое уреди.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.