uxcell a15113000ux1861 1.25 mm Теренот М8 x 50mm Машки Навој Сите Тема Род Бронза на Ѕвонење (Пакување од 6)
Свеж

uxcell a15113000ux1861 1.25 mm Теренот М8 x 50mm Машки Навој Сите Тема Род Бронза на Ѕвонење (Пакување од 6)

DEN 225.60

Достапно е за нарачката

Име На Производ : Навој Род; Материјал : Метал.Тежина : 87g; Пакет Содржина : 6 x Навој Род.Вкупната Големина : 8мм х 50мм/0.31" x 2"(D*L); Главна Боја : Бронзени на Ѕвонење.Тема Големина : М8 x 50mm/0.31" x 2"(D*L).Теренот : 1.25 mm/0.05".Направен од метал материјал, сите тема род.Повеќето економски и најчеста форма на Навој Род.Обично се користи од страна на водоводни и склучување договори занаети.Се користи во одржување одделенија во различни апликации.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.