Brightwell Aquatics Macrovore - Храна за Anemones, LPS Корали & Planktivorous Подвижни без ' рбетници & Риби, 250 ml
Свеж

Brightwell Aquatics Macrovore - Храна за Anemones, LPS Корали & Planktivorous Подвижни без ' рбетници & Риби,

DEN 508.08

Достапно е за нарачката

Macrodiet прекин на морски crustacean икрата искористи за да се промовира долгорочно здравје, раст и подобрување на колорит во anemones, корали, planktivorous без ' рбетници & риба.Богата со есенцијални амино киселини и витамини за риба.Соодветна палета на честички големини за исхрана на многу видови.Охрабрува одгледување во planktivorous видови кои имаат тешкотии acclimating да заробеништво.Направен во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: