uxcell SCS20UU Линеарна Топката Имајќи Слајд Блок Единици, 20mm Понесе Кол (Пакување од 2)
Свеж

uxcell SCS20UU Линеарна Топката Имајќи Слајд Блок Единици, 20mm Понесе Кол (Пакување од 2)

DEN 374.16

Достапно е за нарачката

Модел : SCS20 UU (Имајќи Бр. : LMF20 UU, Номинална Вратило Diamter (д-р) : 20mm).Алуминиум Легура Линеарна Топката Имајќи Слајд Блок Единици.Светло-тежина домување и Хром Челична носечка топката, добра отпорност на триење, висока прецизност и добри сила.Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг работен век.Suitalbe за видови на електронска опрема/водич бар, и столб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.