PHILIPS norelco сите-во-едно турбо-напојува multigroom брада носот во увото тример & хлапак со 13 прилози
Свеж

PHILIPS norelco сите-во-едно турбо-напојува multigroom брада носот во увото тример & хлапак со 13 прилози

DEN 417.60

Достапно е за нарачката

Полна Големина Тример - На тример е прецизна челични ножеви се создаде чисти, прави линии и рамномерно намали преку thickest коса без иритација.Прецизност Тример - тесниот дизајн на full-метал прецизност тример го прави лесно да се токму работ и да се заврши мали детали.Носот и Уво Тример - На тример брзо се скратува несакани уво, нос и коса без nicks или намалувања.Брада & Слама Guard - За удобно кроење на било брада стил.На засилен дизајн спречува свиткување и за закопчување дури и резултати во секое време.Литиум-Јонска Сила На високо-придвижуван батерија испорачува 60 минути на употреба на плаќање.На 2 минута брзо полнење обезбедува доволно енергија за една цела уреденост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.