Duda Енергија fs5:55u 5 gal EZ Цедилка Insert, 55 Micron за Кофа Pail Филтрирање, Вода Боја, Биодизел, Wvo Wmo Растително Масло, 12 Должина, HDPE
Свеж

Duda Енергија fs5:55u 5 gal EZ Цедилка Insert, 55 Micron за Кофа Pail Филтрирање, Вода Боја, Биодизел, Wvo Wmo

DEN 2320.80

Достапно е за нарачката

Се вклопува snuggly во внатрешноста на врвот на повеќето стандардни 5 литри кофи / кофи, pail НЕ се вклучени. 4" висина, 11.5" ID, 12" OD, пластовидно, перат, издржливи.Nmo најлон филтер медиуми (monofilament) апсолутна филтрирање.HDPE пластични rim со посебни усна дизајн да се одржи цедилка во местото на pail.Максимален непрекинат течност температура : 180°с.Се вклопува snuggly во внатрешноста на врвот на повеќето стандардни 5 литри кофи/кофи, pail не included4 висина инчи, 11.5 инчи ID, 12 инчи OD, пластовидно, перат, трајни најлон филтер mediamonofilament апсолутна пластични rim со посебни усна дизајн да се одржи цедилка во местото на pail максимален непрекинат течност температура : 180°с.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: