Hitachi 887030 Замена Дел за Моќ Алатка Магазин
Свеж

Hitachi 887030 Замена Дел за Моќ Алатка Магазин

DEN 1870.80

Достапно е за нарачката

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.Вистински Hitachi моќ алатка за замена на дел.За употреба на Hitachi моќ алатка производи.Hitachi 887030 СПИСАНИЕ Замена Дел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.