TYC 5340032 Тојота Тундра Возачот Страна Моќност Не Загреана Замена Огледало
Свеж

TYC 5340032 Тојота Тундра Возачот Страна Моќност Не Загреана Замена Огледало

DEN 6215.76

Достапно е за нарачката

OE-да се спореди жици се подигнат (не "pigtail" конектор) за кавга-бесплатно инсталација.Супериорен материјал и производствени процеси се обезбеди највисок квалитет е можно.Текстура Црна.Голема инженеринг дизајни за да се елиминира прекумерна вибрации на стакло додека возилото е во движење.Ги исполнуваат или надминуваат DOT/SAE стандарди за безбедност и квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.