Двоен Нож Електрични Увото и Носот Коса Тример - Лични Коса Отстранување - водоотпорен Дизајн - Кожа Безбеден - од не ' Рѓосувачки Челични Ножеви
Свеж

Двоен Нож Електрични Увото и Носот Коса Тример - Лични Коса Отстранување - водоотпорен Дизајн - Кожа Безбеден

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

Кожата Чувствителни Технологија - Одржување на уво и носната кариес може да изгледа како да се расправаме, меѓутоа, нашата двоен нож електрични ножици е дизајниран за да се избегне nicks и прекини при средување на затворање на кожата контакт области каде што косата е нормално тешко да се постигне.Не дозволувајте да ве спречи да се гледа твоите најдобри.Нерѓосувачки челик близнак ножеви - сечилото единица на оваа тример има две 60-степен ножеви, кои се направени од квалитетен челик за да остане остри и намали без никакви иритација.Ќе се чувствувате удобно и сигурни за користење на оваа тример на дневна основа.Се чувствуваат одлично во врска со изгледате одлично!.Батерија Управувана - батеријата напојува дизајн ќе ви овозможи да се избегне чувството ограничено или оптоварени со потребата да се приклучиш во вашиот уред кога сакате брзо се отстранува.Заменете ги батериите кога тие ќе станат ниска и сте добро да се оди!.Супериорен Дизајн - компактен и елегантен дизајн има ни овозможи да се создаде производ што е отпорен на вода, мала тежина, и естетски префинета за чување во visual места, како што се бања шалтери.Одржување и чистење е бриз благодарение на еден пренослив тример главата.Совршен подарок идеја - дизајн и едноставноста на нашите тример го прави одличен подарок идеја за некој кој знаете дека сака да биде уреден и бараат своите најдобри.Тоа е голем подарок за вашиот сопруг, семејство или пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: