СНС Ноктите Duo (лак + UV Гел) #46
Свеж

СНС Ноктите Duo (лак + UV Гел) 46

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

????СНС потопување во прав gelous бои. ????Произведено ВО САД, СУРОВОСТ-БЕСПЛАТНО, ПРОФЕСИОНАЛНИ САМО : СНС Ноктите останува еден од лидерите за Нокти потопување во прав целиот свет.Најдоверливите бренд меѓу професионалци, спа и ноктите салони.Посветени на обезбедување на вас со професионални одделение помине производи за да ви помогне да се постигне мазна, убава, и долготрајни ноктите.Сите производи се 100 % суровост - бесплатно, paraben-free, никогаш не се тестираат врз животни и со гордост се направени во САД. ????МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ : време на Време, СНС Ноктите Производство на промените на нивните производи за пакување за подобро да им служи на потребите на потрошувачите. ????RETURNABLE ПРОИЗВОД ПОРАДИ ХИГИЕНА И ЗДРАВЈЕ : Ние не препорачуваме на клиентите знае како да ги користат или ги следат настава како да се подготви и да се применуваат на СНС Ноктите производ.Поради здравје и хигиена, ние не препорачуваме ова за возврат. ????БЕЗ МИРИС, БЕЗ ТЕЧНОСТ, Без буквар и без УВ светлина е потребно, лесно апликација мала тежина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.