Период, треба д Делови Напон Surge Protector За Фрижидери 120V 50-60 Hz 12A 140 joules регулатор со временско задоцнување работи со сите електронски апарат брендови APVP-11EE1-3
Свеж

Период, треба д Делови Напон Surge Protector За Фрижидери 120V 50-60 Hz 12A 140 joules регулатор со временско

DEN 467.28

Достапно е за нарачката

Универзален : Ќе Работам За Заштита На Било Кој Бренд На Фрижидери Или Слични Апарати.Индикатори : Зелена Нормален Напон, Жолта Чека Циклус, Црвена Напон Од Опсегот.Штити : Електрична Опрема Од Низок Или Висок Напон, Електрични Сведоци На Недостиг На Струја И Бранови.Употреба : Се Специјално Дизајнирани За Фрижидери И Замрзнувачи, Со Механички Компоненти.Почекајте Време : По Секоја Електрични Interruptionn Постои 3 Мин Чека Период.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: