arricraft 3 Еез Latch Кука Алатка, Вклучуваат Капчиња Кука Смола Мрежа Предиво Машина Алатка, Дрвени Свиткана Latch Кука Алатка, за DIY Килим Tapestry, Везови Занаети, Burlywood
Свеж

arricraft 3 Еез Latch Кука Алатка, Вклучуваат Капчиња Кука Смола Мрежа Предиво Машина Алатка, Дрвени Свиткана

DEN 345.36

Достапно е за нарачката

5" во должина, 3 Компјутери во вкупна, која може да ги задоволи embroidering потреби за вас.Опис на производот Карактеристики УЖИВААТ ВО ЗАБАВА - Ова latch кука DIY комплет е идеален за полагање на време, можете да бод обрасци или ги красат смола мрежа со чипка, монистра, панделки, предиво или се што сакате.Лесен за Употреба - обликот на latch кука е едноставна, убава и лесна за употреба, мазна, во површина без burrs.Исклучителна Подароци - Ова latch кука DIY комплет е идеален подарок за занаетчиски љубовници и да им помогне да се заврши рачно изработени занаетчиски, или можете исто така да се направи тоа во готови производи, и да им даде на вашите роднини и пријатели како подароци.Можете да ја користите оваа latch кука и предиво машина алатка повеќе погодно да се создаде убава килим.7"(L) смола мрежа и 1 Компјутер капчиња кука на 15.ШИРОК КОРИСТИ - Ова latch кука DIY комплет е разноврсна и практично во разни занаети проекти, можете да го користите готови занает како doormat, област килими, килим влошки, удобност душеци или домашно милениче килими.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - обликот на latch кука е едноставна, убава и лесна за употреба, мазна површина без burrs; Можете да ја користите оваа latch кука и предиво машина алатка повеќе погодно да се создаде убава килим.Посочи производи, ве молиме, чувајте ги подалеку од мали деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: