EZRUN Мажите Резервоарот на Врвот Брз Сува Тренингот Ракави Кошули за Фитнес и боди билдинг Џогирање Работи Фитнес Тренинг
Свеж

EZRUN Мажите Резервоарот на Врвот Брз Сува Тренингот Ракави Кошули за Фитнес и боди билдинг Џогирање Работи

DEN 251.76

Достапно е за нарачката

100% Полиестер.Машина За Миење.Материјал : 100% Полиестер, дава поголема водат & наплата, ултра-меки се чувствуваат и повеќе дише перформанси.Дизајн : Шарени Рефлексивни логоа за зголемена видливост и модата.Брз Сува : Одличен квалитет и мека ткаенина фитили пот и суши навистина брзо за да се задржи кул. 4-Начин се Водат Изградба : одлична флексибилност го подобрува опсегот на движење.Повод : Теретана, Фитнес, Bodybuilding, Трчање, Џогирање, Спортски Тренинг, Велосипедизам, Патуваат, Риболов, Пешачењето, Кампување, Качување, Голф, Тенис, Одбојка, Кошарка или Други Спортови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.