LED Гаража Светлина 2 Пакет, 160W Гаража Светла, 16000LM Ултра Светла Гаража Осветлување, Deformable LED Гаража Таванот Светла со 6 Прилагодливи Панели, E26/E27 Завртка во ПРЕДВОДЕНА
Свеж

LED Гаража Светлина 2 Пакет, 160W Гаража Светла, 16000LM Ултра Светла Гаража Осветлување, Deformable LED Гаража

DEN 743.76

Достапно е за нарачката

Ве молиме имајте на ум дека за употреба на Отворено, не е дозволено.Овој производ содржи висок интензитет LED уреди. ★【360°Осветлување Гаража LED Осветлување】 : Уникатен широк агол гаража осветлување дизајн, секоја LED панел на гаража светилки може да се прилагоди над 90°според вашите потреби, осветлување област ќе биде уште поширока и поголем, ова ќе го направи светлина покрие 360°област.Deformable дизајниран гаража светлина ќе им даде на вашиот гаража/подруми/warehousea/штала/shop/работилница/таванот/канцеларија супер осветленост.Секој панел може да се преклопени над 90°, 360° покриеност осветлување.6 Прилагодува светлината панели.Оваа гаража работа светлина е без движење се активира светлина.Бидејќи светилка сопственикот не е водоотпорен.За да се спречи постојан око оштетен, не зјапа во светлината зрак одблизу.Лесна инсталација.Ова многу светлина го прави да се чувствувате како прошетка во друг дел чисто бел ден од денот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: