Habest Бања Set - 4 Дел Рака Сапун Фармацевт, Сапун Јадење, Држач, Четка За Заби, Гимнастик Куп - Смола - Мат Црна Флорални Шема - Домот Бања Прибор
Свеж

Habest Бања Set - 4 Дел Рака Сапун Фармацевт, Сапун Јадење, Држач, Четка За Заби, Гимнастик Куп - Смола - Мат

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

✔️ALL INCLUSIVE ПАКЕТ!Се што е потребно за целосно функционална бања додатоци во собата.Целосна четири парче смола поставите вклучувајќи рака сапун фармацевт, држач, четка за заби, гимнастик првенство, и сапун јадење.Сите делови се цврсти квалитет и совршен за сите ваши додаток треба.Надградба на вашиот бања со нашите прекрасни, минималистички мат црн дизајн. ✔️ПРЕМИУМ СМОЛА!Бања прибор поставите направена со користење на силни смола за да се издржи во водата и тешки за употреба.На смола е исклучително силно обезбедување луксузен се чувствуваат.Долготрајни црна флорални мат моделот, кој не исчезнат или кора од далеку.Лекување на себе си на квалитетот бања прибор сет со стил!. ✔️ПРЕКРАСЕН МОДЕЛ!Бања треба да се има личност.Ние трошиме толку многу време во бањата, пријатна оркестарот е од суштинско значење.Цветни мат црна додава карактер и софистицираност за гости или господар бања.Заборавајте досадни една боја купатило во собата.Нека вашата личност се развива со нашите цветни мотиви. ✔️ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК!На потценува подарок е декоративни купатило во собата.Секој сака тематските бања заврши со симпатична додатоци.Нашите поставите обезбедува полиран оркестарот да се донесе оркестарот заедно.Целосна 4 парчиња со се што е потребно за семејство, двојката, или со еден пријател.Неутрална боја дизајн за да се вклопат во секој вкус. ✔️U. S. A. Дизајн и Тестирање : Додека нашите производи се произведени во странство (ајде да бидеме искрени, она што не е, овие денови.) СИТЕ наши ДИЗАЈН И ТЕСТИРАЊЕ беше направено токму тука, во сад.Нашите САД сервисот тим стои страна за да ви овозможи со исклучителни, молња брзо одговори на секоја ваша грижа.Вашето задоволство е наша #1 приоритет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.