Филм Clapperboard 30x25CM Акрилик Филм Clapperboard Професионален Режисер Акција Трипер Филм Фотографија Алатка Погоден за Играње на Уредување на Видео Производство Филм на Филм
Свеж

Филм Clapperboard 30x25CM Акрилик Филм Clapperboard Професионален Режисер Акција Трипер Филм Фотографија Алатка

DEN 1852.80

Достапно е за нарачката

【Изградена‑во магнет】Шарени дрво со вграден‑во магнет, комбинација заедно кога трипер, глас јасно.за clapperboard. 【Изградена‑во магнет】Шарени дрво со вграден‑во магнет, комбинација заедно кога трипер, глас јасно. 【Акрилик органски материјал】Clapperboard е направена од акрилик органски материјал, звук јасни и остри, не е лесно да се скрши. 【Ги задоволи сите видови на потреби】Филм clapperboard е многу погоден за играње на улоги, уредување, видео продукција, филмот филмот, камерата фотографија и сл. 【Избрише лесно】 Професионални производство, може да ја напишете на него со креда што ќе ги избрише лесно. 【Применливи толпата】Дали филм љубовник или аматерски режисер, на Филмот clapperboard е совршен избор за филм сувенири.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.