Надгради Деца U-Облик на Електрична Четка за заби, 360° Орален Ултразвучно Автоматско Чистење на Масажа Храна Одделение Четка за заби, Цртан филм Моделирање Мека чет?
Свеж

Надгради Деца U-Облик на Електрична Четка за заби, 360° Орален Ултразвучно Автоматско Чистење на Масажа Храна

DEN 1120.32

Достапно е за нарачката

чистење на Владата : Висока Конфигурација Вибрации, Длабоко Чистење, миење на забите Далеку Тврдоглав Боење.посебно Дизајниран За Деца Нежни И Чувствителни Заби, Доволно П Еластичност, Мека Текстура И Не Штети На Устата. ♥ 【 Надгради Функција】 Висок Интензитет На Вибрации На Фреквенција : Силна Акустична Мотор, Се Реализира Вистинската Магнетни Levitation Замав, Ќе Се Обезбеди Силна Моќ И Се Грижи За Забите На Здравјето На Луѓето. ♥ 【 Продажбата на Услугата】 Производ Големина : 2-7 Години Употреба : 9x5x3.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: