StrengthTech Фитнес САД Направени Прилагодливи Рака Проповедник Навивам Губење на Клупата | Фитнес Салата Квалитет | Прав Обложен Челик
Свеж

StrengthTech Фитнес САД Направени Прилагодливи Рака Проповедник Навивам Губење на Клупата | Фитнес Салата Квалитет

DEN 6936.00

Достапно е за нарачката

✅ НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ - Направен во САД и се изработени од високо квалитетен, тешки мерач челик, ова проповедник клупата е изграден за да трае.Стабилна и компактен, тоа е мора да се има за секој дом салата. ✅ УДОБНО & ЕРГОНОМСКИ - Мека, но сепак поддршка соочи ви дава перница ви е потребна кога се случува за оние последните екстра претставници.Го намалите стресот на колена и да се минимизира "мамење" со овој ергономски тежина обука клупата. ✅ ПРИЛАГОДЛИВИ - Повеќе висина прилагодување осигура правото одговара за вас и вашиот тренингот.Прилагодување на височината на седиштето, бар стојат, и столовите.Ублажување на стрес и притисок на зглобовите со ергономски дизајн. ✅ ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ - Подобрување на вашиот тренингот со Strength Tech е професионален квалитет проповедник губење на клупата.Здрав, сигурен, компактен, изграден со највисок квалитет на материјали.Силна шевови на сите перници спречување на одделување и нагон за чешање на окото. ✅ НАПРАВЕНИ ВО САД - изработени од високо квалитетен челик во Strength Tech е фабрика во Лос Анџелес.Доживотна гаранција штити вашата инвестиција.Целосна Единица : 41.5"H x е 36,5"Л Прилагодлива Лента Носителот : 17"-22" Висока.Бар Носителот Ширина : 26.75".Проповедник Подлога : Беа 25,5"W x 15.5"Л. Седиште : 9"W x 15.5"Л Висина на Седиште : 3 Позиции - 33.75"-41.5".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: