Креативни Мрежи Сакам Моите Ватенка Пријатели Ватенка Владетел 2-1/2in x 10in - CGRQF
Свеж

Креативни Мрежи Сакам Моите Ватенка Пријатели Ватенка Владетел 2-1/2in x 10in - CGRQF

DEN 443.76

Достапно е за нарачката

Оваа 2-1/2 x 10 инчен правоаголник владетел карактеристики лесен-за-читање црна и розова ознаки и е, всушност, три владетели во една.А 1/2 инчи розова му го одземе надолу центарот на владетелот одделува владетел во два 1 инчен x 10 инчен делови.Едната страна е отпечатен во 1 инчен мрежи се означени во 1/8 инчи и 1/4 инчи постепено со 1/4 инчи испрекината линија по должината на владетелот.На другата страна се одликува со 1 инчен x 5 инчен сегмент печатени со солидна 1/8 инчи солидна мрежи и 1 инчен x 5 инчен сегмент печатени со 1/4 инчи солидна мрежи.Владетелот слајдови лесно во текот на ткаенина се додека притисок се применува.Потоа, нашите ексклузивни gripper има ткаенина во место додека сечење, елиминирање на лизгање и мис-прекини!.Направен Во САД.Оваа 2-1/2 x 10 инчен правоаголник владетел карактеристики лесен-за-читање црна и розова ознаки и е, всушност, три владетели во една.А 1/2 инчи розова му го одземе надолу центарот на владетелот одделува владетел во два 1 инчен x 10 инчен делови.Едната страна е отпечатен во 1 инчен мрежи се означени во 1/8 инчи и 1/4 инчи постепено со 1/4 инчи испрекината линија по должината на владетелот.На другата страна се одликува со 1 инчен x 5 инчен сегмент печатени со солидна 1/8 инчи солидна мрежи и 1 инчен x 5 инчен сегмент печатени со 1/4 инчи солидна мрежи.Владетелот слајдови лесно во текот на ткаенина се додека притисок се применува.Потоа, нашите ексклузивни gripper има ткаенина во место додека сечење, елиминирање на лизгање и мис-прекини!Т.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: