Мачка Отпадоци Кутија Облоги, Супер Дебела, 7-Парче Интегрирана Инсталација,76 Големи Филтер Дупки, Брзо Филтрирање, Скриени се Повлече за Рака, 7 / Кутија (Пакување од
Свеж

Мачка Отпадоци Кутија Облоги, Супер Дебела, 7-Парче Интегрирана Инсталација,76 Големи Филтер Дупки, Брзо Филтрирање,

DEN 335.04

Достапно е за нарачката

☆【Лесно Да Се Чисти】Мачка Отпадоци Кутија 7 Сетови Биле Завршени За Вас, Без Потреба Да Се Инсталира Често.Лесно Да Се Промени Мачка Отпадоци Торба, Нема Потреба Да Издржи Мирис.Скриени Справи со Дизајн Ќе Не Разбуди Мачка Е Љубопитност И Нема да Кука На Мачката Нозе.Торба Автоматски Се Затвора. ☆【Ултра-Дебел Материјал】 Материјалот Е Дебела И Нема Да Биде Изгребани Од Мачка.Тоа Лесно Може да го Подигнете 5kg Мачка Ѓубре. ☆【Брзи Песок Истекување】Мачка Отпадоци Лагер 76 Филтер Дупки Со Дијаметар Од 1.1 cm Течење Песок Во Исто Време, Само Истурете Мачка Отпадоци Која Не Е Под Дното На Базенот,Заштеда на Време И Заштеда на Износот На Мачка Ѓубре. ☆【Дизајн Наука】Мачка Отпадоци Кеси 7-Парче Интегрирана Инсталација (6 Со Филтер Дупки, Седмиот Без Филтер Дупки), Кој Ги Исполнува Концептот На Целосна Замена На Мачка Ѓубре Во Рок Од 7 Дена.Можете Да Изберете S, M Два Модели, Изберете Вистинската Големина, Заштита На Животната Средина И Без Отпад. ☆【Безбедни И Не-Токсични】Нема Чуден Мирис, Обезбедување на Квалитет, се Грижи За Мачката Е Кревка Респираторен Тракт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.