EcoTools Сува Четка, Нежни Exfoliating Scrubber За нега на кожата и Убавина, Пора-Чистење Розова
Свеж

EcoTools Сува Четка, Нежни Exfoliating Scrubber За нега на кожата и Убавина, Пора-Чистење Розова

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

Направени со виси лента за додаде сушење леснотија и погодност.Тоа ги отстранува нечистотија, масло, и шминка, нежно exfoliates, и на видно место оживува досадна кожата за мазна, блескав база.Наменета за сува кожа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.