4 Парчиња Носот Коса Пинцети Носот Коса Средување на Пинцети Нерѓосувачки Челик Круг Главата Пинцети Коса Ножици Криви Носот Коса Ножици Коса Tweezer Алатки за Мажи Же
Свеж

4 Парчиња Носот Коса Пинцети Носот Коса Средување на Пинцети Нерѓосувачки Челик Круг Главата Пинцети Коса Ножици

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Она што ќе добиете : ќе добиете пакет содржи 4 носот коса средување на алатки, имено еден пар на носот коса средување на пинцети, еден пар од нерѓосувачки челик пинцети, криви ножици и заокружен криви носот коса ножици, 4 различни средување на алатки може да ги задоволи секојдневните потреби.Сигурен материјал : овие носот средување на косата алатки се изработени од квалитетни нерѓосувачки челик, овој материјал е издржлив, здрав, носат-отпорни, и цврсти, па пинцети и ножици не се лесно да се скрши; И нашиот нос коса средување на алатки се полира и мазна, ќе можат да ги користат со доверба.Круг главата дизајн : на средување на пинцети и лицето коса ножици со круг главата дизајн се попогодни за да можете да ја користите и да ви даде подобро искуство; Кога ќе го намали вашиот нос коса или да се повлече вашите непотребни веѓите, нивните тапи и круг преглед може да се спречи вашата кожа од тоа да биде изгребани.Лесен за употреба и чување на : овие носот средување на пинцети и тркалезна глава ножици се лесен и компактен, па лесно можете да ги одржи и да ги користите; Кога не треба да ги користите, само стави ги во вашиот складирање кутија или некаде на друго место, и тие нема да заземаат премногу простор во вашиот дом.Широк спектар на апликации : овие коса пинцети и носот коса ножици не само што може да се примени за да ви помогне да го намали вашиот нос на косата, но, исто така, да го намали веѓите или други мали влакната; И исто така можете да го користите ножици за да се намали вашиот лажни трепки да облик и должина што треба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.