Diagtree 2 Пакет Бебе Комарец Нето-за Колички, Pack ' n'Plays, столче & Bassinets, Playpens & Јасли (2 Парчиња) (L)
Свеж

Diagtree 2 Пакет Бебе Комарец Нето-за Колички, Pack ' n'Plays, столче & Bassinets, Playpens & Јасли (2 Парчиња)

DEN 232.32

Достапно е за нарачката

????ДЕЦА ИНСЕКТИ SHIELD КРОШНА - преносни и мултифункционален бебе количка е целосно покриена со комарец мрежи.Ова бебе шетач мрежи една големина, на гумени бендот внатре, погоден за 98% коли на пазарот.ова бебе шетач еластична пребивање може да се протега од 150 CM (59 IN). ????ПРЕМИУМ & ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% полиестер со дише ткаенина, ultralight strethchy и трајни, не се грижи за бебиња' безбедноста повеќе. ????ПРЕМИУМ ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН - Направен од еден ultralight трајни & траен материјал, инсекти пребивање за бебето доаѓа со elasticized ивица да се одржи во место со што се обезбедува голем степен на прилагодливост.Вентилацијата дупки компонирате дише ткаат кој им овозможува на свеж воздух да циркулира обезбедување на удобност и во затворени простории & out. ????КВАЛИТЕТОТ на ФИНАТА МРЕЖА - на Нашите високо квалитетни мрежа пребивање е загарантирана да ги задржи вашите деца безбеден и да се чувствува слободен од blackfly, и да уживате во отворено пати. ????100% ГАРАНЦИЈА : ако имате било какви проблеми со вашиот Комарец Нето имаме 30 ден парите назад политика за наплата.Така може да се купи со доверба и ризик бесплатно.Големина на : Големи (Пакување од 2).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.