Homyl VR SHINECON 3D Виртуелна Реалност Очила за 3D Филмови, Игри за 4.7-6.53 Телефон
Свеж

Homyl VR SHINECON 3D Виртуелна Реалност Очила за 3D Филмови, Игри за 4.7-6.53 Телефон

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

* ABS материјал, во мали димензии, мала тежина, лесно да се носат.Можете да ја искористам оваа VR Очила во вашата торба надвор од било каде, или во вашиот автомобил, спална соба, дневна соба, кафе да уживате во филмови и играат игри.Се земе очила со вашиот паметен телефон, да ги преземе целиот свет со вас. * Секој корисник може да се прилагоди леќа напред и назад од 2 притисни копчиња за да ја добиете вашата оптимална фокусно растојание (), а се прилагоди леќа лево и десно за да ја добиете вашата оптимална ученик растојание (PD). * Совршено погодни за вашето лице, овој 3 D VR очила користи high-definition оптички смола леќи.Прилагодливи еластична ремени може да го одвлекува вниманието дел на притисок од мостот на носот, супер се соочуваат со пена заштитник, удобно дизајн. * Да се стави на вашиот телефон во овој VR Чаши, можете да уживате во супер голем екран ефект 3 D видео записи, не треба да одите во кино, вие исто така може да играат 3 D игри со него, со што се овозможува голема потопување искуство. * Одговара за било кој паметен телефон со големина од 4.7 да 6.0 инчи.Погоден за луѓето со кратковидост под 400 степени.Мулти-насочен вентилација дизајн забрзува дисипација да се намали товарот на мобилни телефони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.