ARTEZA Quilting Владетел, Ласерски Сече Акрилик Quilters' Владетел со Патентиран Двојно Обоени Мрежа на Линии за Лесно Прецизно Сечење, 12.5 Широк x 12.5 Долго за Quilting, Шиење & Занае
Свеж

ARTEZA Quilting Владетел, Ласерски Сече Акрилик Quilters' Владетел со Патентиран Двојно Обоени Мрежа на Линии

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

Лесно се Намали Било која Боја Ткаенина : Работа со светло & темно ткаенини?Вашиот Arteza Quilter Владетел карактеристики патентиран 2-боја grid lines – црно-вар зелена – па секогаш можете да видите токму она што го прави.Подобар Квалитет на Буџетот : Заборавајте мало quilting владетели.Оваа прифатлива комбинација ватенка владетел доаѓа во здрав 0.1"-дебел акрил, ласерски-намалување за почиста предност која овозможува подлабоко, полесно сечење. 1/2" Цвест Надоместок : Потребата од дополнителен простор за отклонување?Без грижи.Вашиот Arteza quilter е владетел ви дава слобода на лево и право страни, па секогаш ќе се добие совршена прецизност намали сте по.Дизајнирана и Создадена од страна на Уметници : Тука во Arteza, ние се страстни за создавање на производи кои инспирираат.За нас, уметноста е израз на човечкото искуство.Тоа е причината зошто ние работиме за да ја направиме нашата уметност материјали достапни за сите луѓе.Ние се Грижиме За Нашите Клиенти : Ние сакаме да се осигурате дека имате големо искуство со нашите производи затоа што ние навистина се грижиме за нашите клиенти.Нашиот тим се стреми да создаде производи ние сме горди на.Ако имате било какви прашања поврзани со нашите производи, ве молиме да се допрат и ние ќе го направи тоа право.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.