Дама Индустриска Безбедност на Производи AM48 1 ea. Alturna Мат, Висока Густина Полиетилен, 4' x 8' x 1/2, Црна
Свеж

Дама Индустриска Безбедност на Производи AM48 1 ea. Alturna Мат, Висока Густина Полиетилен, 4' x 8' x 1/2, Црна

DEN 8755.68

Достапно е за нарачката

Направени од високо Густина Полиетилен.Функција максимална влечна дијамант Плоча Упатуваа дизајн.Лесно поддржува 120 Тон возила.Ограничен доживотна гаранција.Црна 4'x8'x.5" alturnamat.Направени од високо густина полиетилен (HDPE) - лесно поддржува 120-тон носивост - храбар cleat дизајн за додаде влечење - душеци може да се поврзани заедно со свиок-a-links - остава Трева мазна, дури и во мека во услови на ограничени доживотна гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.