MEKNIC Рамо Планината Рака Акција Камера Менгеме Носителот на Рамо, Рака Темперамент за GoPro, APMAN AKASO Campark SJCAM DJI OSMO Акција YI Акција Камера итн
Свеж

MEKNIC Рамо Планината Рака Акција Камера Менгеме Носителот на Рамо, Рака Темперамент за GoPro, APMAN AKASO Campark

DEN 354.48

Достапно е за нарачката

✅【Одлично Компатибилност】 : Ова рамо, рака планината компатибилен со Go Pro, OSMO АКЦИЈА, Sony Акција Cam, 360fly, Контура, Лебдат Иновации, Garmin, ISAW, JVC, Кодак, Nikon, MEKNIC, Олимп, Panasonic, Ricoh, Rollei, SJCam, Tom Tom,AKASO, Veho, Yi Технологија и повеќе акција камери.Исто така работи со точка-и-пука камери и handhold camcorders кои имаат универзална 1/4"-20 tripod штекер.(Забелешка : Камера Не Се Вклучуваат). ✅【3 Месеци Начини Options】 : Хармоничен дизајн, исто така ви овозможува да се качи вашата камера во висина на градите, Половината Планината или на колкот.прилагодлив од високо на рамо до ниско ниво на градите. 360°врти топката заеднички дизајн ви овозможува да се истакне вашата камера се во било која насока. ✅【Удобно и Стабилна】 : На рамо, рака е изработен од еластичен најлон и поликарбонат тока, многу меки и удобни за носење.Голем криви база на плоча направен од полу-цврсти еластомер се вклопува удобно на лево или десно рамо и контроли на камерата движење за висок квалитет на видео.Прилагодливи подигнат користи 1.6 инчен широк, двојно сила еластична ремени. ✅【 Лесна Инсталација】 : Лесно и брзо се поврзете прилог да се качи на повеќето акција камери, смарт-телефони и телескопи. ✅【Совршен Отворено Снимање Додатоци】Совршен за пешачење, скијање, планински стегање, велосипедизам или други отворено спортски активности каде што сакате да се видеа од "пониска од шлемот" view.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.