Огледало Стакло за Escalade Лавина Silverado Приградски Тахо Сиера Yukon Патникот Страна Поглед Право RH
Свеж

Огледало Стакло за Escalade Лавина Silverado Приградски Тахо Сиера Yukon Патникот Страна Поглед Право RH

DEN 395.76

Достапно е за нарачката

Автомобилската Одделение замена огледало стакло.Поддршка плоча во прилог, клипови директно на моторни Монтирање.Стакло Дијагонала Мерка (Најдолго) : 10 1/16 инчен = беа 25,5 cm.Dial Планината Дијаметар од 4 3/8 Инчи, може да НЕ го собира 3 15/16 Инчен dial планината.Проверете dial планината мерење за да бидете сигурни дека на соодветна одговара.Огледало нема претвори сигнал LED chevron, не е загреан, и не е авто-затемнување.Проверете втората слика која се покаже sthe назад на стаклото и да се споредуваат со задната страна на вашиот стакло за да бидете сигурни на подредување соодветна одговара.Вистинската слика на огледалото стакло предниот и задниот дел и најдолго дијагонала димензија е предвидено да им се помогне со нарачување соодветна одговара.Резервни огледало кое е слично на ОЕМ изглед и карактеристики.Ова огледало стакло има Дијагонала Мерка (Најдолго) : 10 1/16 инчен = беа 25,5 см Истата година/направат/модел може да дојде со различни огледало форма или големини во зависност од пазарите тие објавен во, опции се инсталирани, или огледало може да се менува во текот на животот на возилото.Ве молиме споредете го вистинскиот слика и најдолго дијагонала димензија предвидени за вашето возило пред цел да бидете сигурни дека на нарачување соодветно одговара.Ние обезбедуваме истиот работен ден процесирање на нарачката, брза испорака, познавања и помош на персоналот, и 14 ден политика на враќање.Нашата цел намалување на-оф време за истиот работен ден обработка е во 13 : 30 EST.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.