HoneyCanDo Детска Играчка Складирање Организатор Со Кантите, Пастелни
Свеж

HoneyCanDo Детска Играчка Складирање Организатор Со Кантите, Пастелни

DEN 1332.96

Достапно е за нарачката

Поништуваат.Увезени.Се организира playroom е достоен на играчки во 12 пластични кутии низ четири нивоа.Доделете играчки за мали (8) или large (4) отпадоци или на еден од четири бои.Им помага на децата учат и практикуваат организација и расчистување вештини.Ѕид-mountable за безбедноста и мирот на умот.Кантите се бесплатно на BPA, олово, phthalates, и ПВЦ.Идеален за деца на возраст 3-8. Димензии : 33.25"L x 12.5"D x 36"Х.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.