Фудбал Партија Материјали Плочи - 50 Смета Спортски Тема за Еднократна употреба Вечера Фах, Хартија, прибор за на маса за Фудбал Ден Роденден Tailgating, Домашни Јадења Ти
Свеж

Фудбал Партија Материјали Плочи - 50 Смета Спортски Тема за Еднократна употреба Вечера Фах, Хартија, прибор

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

50 ПАРЧИЊА најголемиот ДЕЛ SET - Овој фудбалски тема 9" за еднократна употреба хартија dinnerware поставите доаѓа со 25 допир надолу фудбалски терен плочи + 25 фудбал дизајн плочи, може да служи 50 гости.BIODEGRADABLE & ТРАЈНИ производи - Изработени од 100% храна одделение материјал BPA-free, не-токсични, biodegradable, рециклира, нема да се здипли, искинати или скршен лесно, осигурувањето хартија плочи партија материјали во собата.Одлично за десерти, мезиња и други лица храна.ТОПЛИ ИЛИ ЛАДНИ, ВЛАЖНИ ИЛИ СУВИ УПОТРЕБА - Овие плочи нудат сигурен сила, Масло и се Сечат-отпорни, така што тие може да се користи за топла или ладна храна, предмети, како и мокра храна со масло, салата или сос.РАСПОЛОЖЛИВИОТ се ИСЧИСТИ БРЗО - Можете едноставно да го фрли овие од кога се прават чистење по партија и нема да предизвика загадувањето на животната средина.Заштеда на време и напор!.ДИЗАЈН ЗА ФУДБАЛ СТРАНИ - Со детали за овие плочи вие ќе се чувствувате како да сте на 50 дворот линија!Да ги користите на вашиот омилен фан роденденот, вашиот задната врата партија или само да го гледа вашиот тим од каучот.Овие плочи се сигурни да додадете единствена поздравниот да било партија.Ја покажат својата љубов за игра со овие "Странична Стратегија" хартија плочи.Пакет Содржина : Количина : 50 Пакети = 25 Допир Надолу Плочи + 25 Фудбал Плочи За Нашите Плочи : Вечера големина, мерки 9" -100% храна одделение хартија -Дебели и цврсти -Не-токсични BPA-free-Не микробранова безбедно-Гребење и отпорност на Вашиот 100% Задоволство е она што го работите! 1 Година за Парите Назад Гаранција за било каков проблем.Ова е ризик инвестиции.Купи со доверба!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.