Силиконски Назад Scrubber За Туш - Тело Четка За Капење - За Назад Чистење И Exfoliating, Назад Масажа, Сите Делови На Телото Да се Отстрани Пепел И Кал (сив)
Свеж

Силиконски Назад Scrubber За Туш - Тело Четка За Капење - За Назад Чистење И Exfoliating, Назад Масажа, Сите

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ : Направени од храна одделение силиконски, како меки и удобни како крпа, е повеќе погоден за вашата кожа и ви овозможува лесно да масажа и се чисти вашиот назад/колената/рамената/нозе и други тешко да се постигне делови од телото.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : 27.56 инчи во должина и 4.33 инчи во ширина.Бидејќи тоа е мека доволно, тоа може да биде лесно да се протегала до 80см за максимална удобност.Високи луѓе, исто така може да имате удобно искуство.ДВОЈНА ФУНКЦИЈА : Двоен двострано дизајн, едната страна е речиси илјада услужни влакната, која може да нежно отстранете cutin и нечистотија; а од друга страна, постојат многу круг испакнатини, кои можат да ви дадат удобно масажа искуство, да се подобри циркулацијата на крвта, забрзување на метаболизмот и да ги елиминираат заморот на ден.ПРИЈАТЕН : задниот дел scrubber е лесно да се чисти и суви, не мувла, без бактерии и повеќе хигиенска.Тоа може да се направи вашиот капење време на повеќето релаксирачки време од денот.Го даде шут, и ќе ви се љубовта. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако поради некоја причина не сте задоволни со ова тело назад scrubber, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви обезбеди со вашиот избор на замена или враќање на средствата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.