Philips SPP5085D/17 домашно Кино Surge Protector
Свеж

Philips SPP5085D/17 домашно Кино Surge Protector

DEN 453.36

Достапно е за нарачката

2160 Joules.Заштитен телефонски врски. 8 места - 2 адаптер распоредени. 4 ft.кабелот за напојување.Интегриран автоматски безбедност на децата места.Домашно Кино surge protector карактеристики напредна технологија за да се задржи вашата опрема безбедни од електрични бранови/шила.Моќ Блокатор circuitry автоматски се исклучува моќта на вашиот систем да се заштити од последователните бранови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.