Димензии Шарени Паун Пердув Latch Кука Занает Комплет за Деца, 16 x 16
Свеж

Димензии Шарени Паун Пердув Latch Кука Занает Комплет за Деца, 16 x 16

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Паун занает комплет вклучува пре-сече акрилик предиво, печатени мрежа платно, и лесно да се следат инструкциите.Latch кука алатка не се вклучени.Завршен latch кука паун пердув занает мерки 16" x 16".Се создаде фанки декоративни перница со оваа забавна и опуштена занает комплет!.Овој жив latch кука дизајн карактеристики на опашот на пердув шема полн со светли бои.Кога сте завршиле вашиот latch кука за полнење, заврши со претворајќи го во кул декоративни перница или парче од паун ѕид уметност!.Се создаде фанки декоративни перница со Димензии Шарени Паун Latch Кука Занает Комплет!Овој жив latch кука дизајн карактеристики на опашот на пердув шема полн со забава, светли бои.Кога сте завршиле вашиот паун latch кука за полнење, да ја претвори во кул декоративни перница или парче од паун ѕид уметност!Latch кука занает комплет вклучува пре-сече акрилик предиво, печатени мрежа платно, и лесно да се следат инструкциите.Latch кука алатка и завршувањето на материјали кои не се вклучени.Завршен був занает мерки 16" x 16".Донесе кадифен елеганција на вашиот décor со Шарени Пердув latch кука дизајн со Димензии.Нејзините толку лесно да се направи, ќе се закачи на оваа релаксирачки занает!Едноставно се одговара на предиво боја на отпечатена боја на платнобез пребројување на гласовите.Заврши големина : 16" x 16".Latch кука алатка не се вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.