Мазна Младоженецот Брада Масло Аква Свежи 2oz / 60ml
Свеж

Мазна Младоженецот Брада Масло Аква Свежи 2oz / 60ml

DEN 358.80

Достапно е за нарачката

Омекнува и tames брада и мустаќи.Смирува нервозни и ронлив кожата.Smoothes и зајакнува.Оставам во брада клима уред и омекнувач.Состојки како што се Argan масло, рицинус.Кокосово Масло и Витамин Б5 обезбеди совршена комбинација за висок квалитет брада масло.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.