Mesh Кујна Фиока Организатор, 5+3 Одделни Прегради Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Послужавник, Flatware Фах Utensil Сребрениот Складирање со Анти-лизга Душеци
Свеж

Mesh Кујна Фиока Организатор, 5+3 Одделни Прегради Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Послужавник, Flatware

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

★ Кујнски Помошник : 5+3 прегради flatware организатор се идеални продавница spatulas, мешалки, маша, whisks, може да отварачки, гранки, ножеви, храна термометри, и повеќе. ★ Широко се Користи Прибор за јадење Организатор : сребрениот послужавник, исто така може да се одржи рачни алатки, шминка додатоци во вашиот дом како универзален фиока организатор послужавник.Оваа сребрениот организатор ви овозможува да го користите во кујна, канцеларија, спална соба, или во било која друга соба сакате. ★ Против Пролизгување Дизајн : сребрениот фиока организатор е направен од метал mesh, трајни производи за долгорочна употреба, не се лизга пена нозете за да се спречи пренесувањето. ★ Мрежа Дизајн : Метал mesh дизајнирање прави фиока Организатор фах не е лесно да се собира нечистотија и/или се акумулира вода, како и други пластични или дрвени фах, што е погодно за секојдневна чисти. ★ Услуга : не Треба да бидат задоволни со utensil организатор, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.